admin 20/09/2020

U četvrtfinalnom meču mastersa u Rimu tokom meča Đokovića, desila se prava komična situacija.NOVAK JAČI OD SUDIJE I RUDA: Đoković posle velike drame izborio plasman u  finale (VIDEO)

Naime, Đoković je igrao protiv njemca Dominika Kepfera, i pobjedio ga. Prvi set je osvojio Đoković, u drugom se već obrnula igra i osvojio je Kepfer, dok je Đoković u trećem setu već u 10 minuti napravio brejk i vodstvo od 3:1.

NOVI TROFEJ NA VIDIKU: Novak Đoković je u polufinalu Mastersa u Rimu! |  Najnovije vesti - Srbija danas

ATP RIM Novak Đoković došao do svojeg 115. finala u karijeri - Novi list

Nakon što je osvojio bod, i napravio brejk, srpski as Đoković krenuo je prema klupi, kada je u momentu sudija Naćo Forsadel uzviknuo “Gem Federer”!. U trenutku su svi zastali i ostali zbunjeni počevši od Đokovića koji se okrenuo prema sudiji, do svih ostalih pa i komentatora. Kroz sekundu, kada je skontao šta je rekao dodao je “Đoković”, a onda su se komentatori počeli smijati, i kratko prokomentarisali da izgleda svima nedostaje Roger Federer.